1intclub (1intclub) wrote,
1intclub
1intclub

На взятке попался Донецкий ГАИшник и его Запорожский коллега

Официальный сайт Министерства внутренних дел Украины сообщает:

Міністерство внутрішніх справ України продовжує «очищувати» свої ряди від корупціонерів, які працювали в органах внутрішніх справ за корисливими мотивами.
 

 

Так, у Донецькій області за матеріалами відділу внутрішньої безпеки затримано співробітника дорожньо-патрульної служби - 26-річного прапорщика міліції. Як з’ясувалося, він вимагав та отримав 1,5 тис. грн. хабара від іноземця за непритягнення його до адміністративної відповідальності за порушення Правил дорожнього руху. За цим фактом прокуратурою району порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 «Одержання хабара» Кримінального кодексу України .

Крім того, у Запорізькій області працівники відділу внутрішньої безпеки викрили колишнього заступника начальника одного з відділень реєстраційно-екзаменаційної роботи при УДАІ ГУМВС України в області 41-річного капітана міліції. Він вимагав та отримав 1,7 тис. грн. хабара від місцевого жителя за сприяння в отриманні державного номерного знаку на його автомобіль. За цим фактом органами прокуратури порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 «Одержання хабара» КК України.

 

УЗГ МВС України
Tags: #ГАИ, #Донецк, ДПС, взятка, преступники
Subscribe

Buy for 10 tokens
***
...
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments