1intclub (1intclub) wrote,
1intclub
1intclub

Инспектор "Залупа" уволен. Официальное сообщение.

Сегодня на сайте МВД Украины появилось такое сообщение:

Недобросовісним співробітникам  не місце в міліції

Керівництво ГУМВС України в Донецькій області приносить свої вибачення жителям області за нетактовні дії співробітника ДАІ м. Харцизська, які мали місце 09 квітня цього року.

Капітан Петренко С.П. зупинив автомобіль „CHERY” під управлінням громадянина М. і при перевірці документів поводився некоректно, грубо виражався на адресу автовласника нецензурною лайкою.

За результатами службового розслідування, проведеного ГУМВС України в Донецькій області за фактом даного інциденту, відносно співробітника ДАІ ухвалено однозначне рішення про звільнення його з органів внутрішніх справ. Крім того, звільнений з посади начальник ДАІ м. Харцизська, до суворої дисциплінарної відповідальності притягнуто 5 керівників обласного Управління ДАІ.

Керівництво обласної міліції і надалі триматиме жорсткий курс на очищення своїх лав від недбайливих співробітників, негативні вчинки яких плямують  авторитет багатьох тисяч чесних і добросовісних працівників міліції, що напружено працюють для зміцнення правопорядку і законності в регіоні.

 

 ВЗГ ГУМВС України

в Донецькій області

Как видим, инспектор "Залупа" отправился за инспекторами битой, дулей, телятиной и своим "земляком" из Донбасса (а конкретно - из Горловки) инспектором чучело.
Надеемся, что увольнением все не закончится, и в скором времени инспектор "залупа" окажется в местах лишения свободы. Туда ему и дорога!
Tags: #ГАИ, Харцызск, беспредел, залупа, увольнение
Subscribe

Buy for 10 tokens
***
...
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments