1intclub (1intclub) wrote,
1intclub
1intclub

День бунта. К шахтерам присоединились железнодорожники

Источник.
Вільна профспілка працівників Південної залізниці ВПХВД-1ПЗ м. Харкова виступає на підтримку закону і конституційних прав працівників вугільної промисловості, що встали на захист своїх прав.

Про це заявив представник профкому Вільної профспілки Харківської вагонної дільниці № 1 Південної залізниці А. Абросимов, повідомляє Хвиля.

«Ми схиляємося перед Вашою важкою та небезпечною роботою, ми обурені фактами звільнення та закриття шахт, свавіллям, яке призводить до жебрацького існуванню людей, колись почесної професії - Шахтар», - йдеться в повідомленні представника профспілки.

«Якщо громадяни України залишаться байдужими до подій, то незабаром доля шахтарів спіткає працівників та інших галузей. Настав час об'єднатися в спільній боротьбі і не допустити перетворення жителів України на рабів у купки олігархів», - йдеться в тексті звернення залізничників.

«На залізницях України відбуваються подібні приховані процеси приватизації галузі. Вантажні перевезення відокремлені від пасажирських, з'явилася ще одна Укрзалізниця під назвою Українська Залізнична Швидкісна Компанія, на баланс якої передано ганьбу минулого року під назвою «швидкісний поїзд хюндай», скасовані нічні поїзди, десятиліттями напрацьовані пасажири йдуть до автоперевізників і т.д.», - затверджується в тексті.

Як зазначають залізничники «відбувається злочинна розтрата народних грошей на закупівлю дорогої імпортної техніки в той час, як наш виробник не має замовлень».

«Проти неугідних лідерів руху вільних профспілок йде не приховуваний бєспрєдєл суддів, працівників міліції, працівників медичних установ при проходженні медкомісії і залізничних чиновників. Сайт вільної профспілки Південної залізниці постійно піддається зломам і DDOS атакам», - заявляють вони.

«Безправ'я і наплювальницьке ставлення правлячої влади до народу не може тривати вічно, ми зобов'язані припинити правлячий бєспрєдєл, інакше ми не маємо права дивитися в очі своїм дітям. Пора перестати бути сірою стадною масою, що виробляє на світ чергове покоління рабів», - впевнені залізничники.
«Разом ми сила. Разом ми зможемо очистити країну і перемогти», - резюмується в повідомленні профкому Вільної профспілки Харківської вагонної дільниці № 1 Південної залізниці.

Сьогодні вранці в Луганській області у місті Свердловську шахтарі шахти «Червоний партизан» захопили кабінет директора і зажадали припинити звільнення, ненормований робочий день, підвищення зарплат і так далі.


Tags: ДТЭК, железная дорога, протест
Subscribe

 • Бензин А-95Е

  Давно мучал вопрос, что представляет собой девяносто пятый бензин с буквой "Е", продающийся на многих заправках. Интерес вызывал тот факт,…

 • Автокарта

  Около месяца пользуюсь автокартой от Авторадио и Авант-банка. Это банковская карта, которой можно расплачиваться за топливо на любой АЗС Украины и…

 • А тем временем дорожает пропан-бутан

  Пропан-бутан "подскочил" еще на 20-30 копеек, и теперь на автозаправках он стоит 7,70 - 7,80 гривень за литр.

Buy for 10 tokens
***
...
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments